Увага! Акція!
Даруємо 10% знижки при покупці на нашому офіційному сайті Fanerka.com.ua
Для отримання знижки перейдіть за посиланням натиснувши тут , оберіть товар котрий вам подобається та додайте до кошика. Під час оформлення замовлення введіть промокод SITE10 та отримайте знижку 10% від вартості.
Увага! Промокод діє лише при покупці на офіційному сайті Fanerka.com.ua
Годинник у турецькому стилі прикрасить оселю не лише однієї національності але й інших, хто має приналежність до мусульманства чи полюбляє цей стиль офрмлення та декорування.
Годинник виготовляється із кількох шарів високоякісної фанери, що склеєні між собою, та розфарбований акриловими фарбами, що не мають запаху.
Розмір годинника від 30 до 50см, в залежності від ваших потрем. Оберіть свій розмір під час оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Фанера |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 699 ₴


Відправка з 04 травня 2026